Огляд моделей

Яку модель надувного катамарана обрати?

Широкий асортимент катамаранів Ducky можна розділити на три основні групи: «Човен вихідного дня», «Спорт» і «Подорожі». Кожна група має свою специфіку, яка відображається в індивідуальних дизайнерських рішеннях з метою максимальної відповідності до умов експлуатації. Цей короткий огляд має на меті допомогти користувачеві краще зрозуміти різноманітність модельного ряду, а також відмінності та призначення кожної моделі.

Човен вихідного дня Спорт Подорожі
Ducky11
Ducky13
Ducky14s
Ducky15
Ducky16
Ducky17/17r
Ducky19/19r

“Човен вихідного дня”

Назва говорить сама за себе. Йдеться про універсальні пляжні катамарани, які не обтяжливо взяти з собою на один день. Процес складання-розкладання таких катамаранів простий та швидкий. Вони мають вітрила помірної площі. Керування такими катамаранами просте та зрозуміле. Саме з цих моделей найлегше розпочати навчання. Велика вантажопідйомність дозволить кататися цілою компанією. Невелика вага та малі габарити у розкладеному вигляді забезпечать зручність при транспортуванні. До цієї категорії можна віднести моделі: Ducky11, Ducky13, Ducky15 і Ducky16.

“Спорт”

Спорт це завжди швидкість, драйв та екстрим. Жорстка конструкція, яка дозволяє нести вітрила великої площі – головна відмінність катамаранів цієї групи. Саме це забезпечує високі ходові характеристики та неперевершений драйв. Спортивний характер цих катамаранів вимагає хорошої підготовки екіпажу, але дарує незабутні враження. Це справжній подарунок для фанатів швидкості та екстриму. До цієї групи насамперед відносяться чистокровні представники – моделі Ducky14s та Ducky18s, а також спортивні версії моделей – Ducky17r та Ducky19r. Варто зауважити, що складніша конструкція впливає на час складання і якщо модель Ducky14s можна використовувати як “Човен вихідного дня”, то спортивні версії моделей – Ducky17r та Ducky19r використовувати в такому режимі не раціонально, враховуючи їх час складання.

“Подорожі”

Моделі цієї категорії дають змогу здійснювати багатоденні автономні подорожі. Їхні головні характеристики це надійність, вантажопідйомність і мореплавність. Вони можуть пробачити помилки в управлінні та не вимагають спортивної кваліфікації. Їх можна використовувати для нетривалого сімейного відпочинку, але тільки в багатоденних подорожах можна до кінця розкрити потенціал цих моделей та гідно оцінити їх. Розширений вибір додаткових опцій створює комфорт під час подорожі. Головні представники цієї категорії – моделі Ducky17 та Ducky19. Гоночні версії – Ducky17r та Ducky19r мають певну універсальність і завдяки збільшеній площі вітрил любителі спорту теж зможуть реалізувати свою спрагу швидкості та екстриму.

Висновки

Підійдіть до вибору моделі відповідально. Спочатку проаналізуйте, як ви плануєте експлуатувати катамаран. Якщо передбачуваний режим експлуатації збігається з однією з описаних вище категорій — чудово! Вам залишається тільки вибрати серед моделей представлених у цій категорії. Можлива ситуація, коли ви зіткнетеся із протиріччями. Наприклад, вам потрібний човен вихідного дня, але ви також плануєте подорожі. У цьому випадку зробити вибір буде складніше. Спершу доведеться розставити пріоритети в бажаннях і тільки після цього вибирати відповідну модель.

Якщо у вас залишилися сумніви чи потрібна додаткова консультація — пишіть нам, ми будемо раді вам допомогти! Гарного вибору!