Чемпіонат України (ФСТУ) 2017

Ответить
Аватара пользователя
Vitaliy
Сообщения: 773
Зарегистрирован: Пт дек 01, 2006 1:31 pm
Откуда: Украина, Киев
Контактная информация:

Чемпіонат України (ФСТУ) 2017

Сообщение Vitaliy » Вт сен 05, 2017 2:56 pm

Цьогоріч, змагання проходили у чарівному місці - Обитічна коса. Додайте до цього гарну погоду і зрозумієте, що відпочинок вдався. Трохи засмучує низька відвідуваність і ставлення потенційних учасників, що ігнорують головні змагання країни, гадаю, на то є поважні причини. Проте, 14 команд це краще, ніж нічого. Респект усім, хто приїхав попри все!
Азов зустрів чудовою вітрильною погодою: майже усі переходи відбувалися в умовах свіжого попутного вітру. Середня швидкість 15-17 км/год на дистанціях біля 30 км та серфінг з хвиль, залишили гарні спогади до наступного сезону.
Організація змагань також залишила приємні враження: на нарадах організатори дійсно прислуховувались та враховували думки та побажання учасників, внаслідок чого не було необгрунтованих вранішніх стартів, некоректних маршрутів і т.ін. Вийшло і відпочити і позмагатись. Було відсутнє самодурство, яким страждають деякі вельмишановні організатори та судді. Тож, окрема подяка вам за вашу роботу. Також, на майбутнє, є побажання трохи посунути терміни проведення змагань на початок серпня, тому, що наприкінці серпня існує велика ймовірність того, що погода може зіпсуватися.

Фотоальбом: Чемпіонат України 2017

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Sailing inflatable catamarans Ducky
www.ducky.com.ua
Ответить